Wspólnie zadbajmy o to, aby trening w Platinum był bezpieczny. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady, które będą obowiązywać podczas treningu.

 1. Nie musisz mieć maseczki na sali ćwiczeń podczas treningu przy zachowaniu dystansu społecznego. Konieczne jest założenie maseczki/przyłbicy wchodząc do klubu, przebywając w szatni lub przemieszczając się po nim!
 2. Team Platinum będzie nadzorował ilość osób trenujących w klubie, jednocześnie może w nim przebywać aż 45 osób co przy naszym profilu „małego, rodzinnego” klubu jest ilością wystarczającą, aby nie wprowadzać zapisów.
 3. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk są dostępne w obszarze wejścia/recepcji oraz przy wyjściu z toalet oraz każdej sali do ćwiczeń.
 4. Po zakończeniu ćwiczeń przetrzyj maszynę, używając płynu i papierowego ręcznika. Pamiętaj, aby nanosić środek na papier, nie bezpośrednio na sprzęt. Przed treningiem zdezynfekuj swoją szafkę. Potrzebne środki znajdziesz w każdej strefie klubu oraz w szatni.
 5. Nie należy używać suszarek nadmuchowych do włosów lub rąk.
 6. Podczas wykonywania ćwiczeń kładź swój ręcznik na sprzęcie, tak aby ograniczyć bezpośredni kontakt Twojego ciała z powierzchnią urządzenia. Pamiętaj, aby zachować odpowiedni dystans podczas ćwiczeń, rozstaw sprzętu (1.5-2m) powinien Ci to ułatwić.
 7. Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Postępuj odpowiedzialnie i zrezygnuj z treningu jeżeli źle się czujesz!
 8. Jeśli masz więcej niż 60 lat lub cierpisz na choroby przewlekłe, rozważ decyzję o korzystaniu z klubu w godzinach najmniej popularnych. Rekomendujemy godziny w przedziale 8-15!

Do zobaczenia na treningu !!!

 

Jeśli jesteś zmęczony zatłoczonymi siłowniami, zapraszamy do klubu Platinum na poznański Grunwald. Jesteśmy niezależnym centrum fitness, dlatego atmosfera tutaj jest wyjątkowa. Zupełnie inna niż ta w sieciowych klubach. Cenimy jakość ponad ilość. Oferujemy powierzchnię 500 metrów kwadratowych, na której znajdziesz aż 50 maszyn i stanowisk do treningu siłowego oraz 20 bieżni, orbitreków, stepperów i rowerków. Przestrzeń Platinum Fitness Club wyposażyliśmy wyłącznie w profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, a to nie koniec naszych atutów.

Aktualności:

O klubie:

Od wielu już lat mieścimy się i działamy w Poznaniu w samym sercu Grunwaldu. Naszą siłownię spośród innych centrów fitness wyróżnia profesjonalna kadra oraz rozbudowana baza sprzętowa. Swoim Klientom oferujemy bogatą wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu, dzięki której swoje treningowe cele osiągnęły już setki, jak nie tysiące osób. Wiele osób zostaje z nami przez całe lata i wypracowuje kolejne, trwałe rezultaty.

Chcesz nas wypróbować? Skorzystaj z dogodnego wariantu karnetu lub jednorazowego wejścia i sprawdź, jak ćwiczy się w Platinum Club. W naszej siłowni możesz kupić członkostwo na jeden miesiąc. Nie musisz wiązać się długoterminową umową, ale jeśli chcesz, skorzystasz z atrakcyjnej oferty, dzięki której uzyskasz dostęp do klubu na 3, 6 lub 12 miesięcy. Wiemy, że życie pisze swoje scenariusze i zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, dlatego swoje członkostwo możesz zawiesić w dowolnym momencie.

Dla wygody ćwiczących u nas osób przestrzeń klubu podzieliliśmy na dwie sale. Ponad 50 dostępnych w Platinum przyrządów do treningu siłowego i cardio rozplanowaliśmy tak, aby każdemu zapewnić maksymalny komfort ćwiczeń. Duża ilość maszyn sprawia, że zwiększa się ich dostępność dla członków klubu. Jeśli nie lubisz czekać na wybrany sprzęt, przyjdź do Platinum. Wewnątrz centrum fitness znajdziesz dwie szatnie z zadbanymi toaletami oraz prysznicami: jedną dla kobiet i drugą dla mężczyzn. Zachowujemy najwyższe standardy higieny.

Opiekę profesjonalnego instruktora otrzymujesz gratis. Twój trener personalny ułoży dla Ciebie indywidualny program ćwiczeń, który szczegółowo z Tobą omówi. W razie pytań lub wątpliwości jest on w każdej chwili dostępny. Kładziemy nacisk na technikę, dlatego u nas trenujesz bezpiecznie i bezkontuzyjnie. Oferujemy także profesjonalne porady z zakresu odżywiania dla pragnących zrzucić zbędne kilogramy, pracujących nad masą, rzeźbą lub zmniejszeniem obwodu konkretnego miejsca w ciele. Platinum Fitness Club to także siłownia dla kobiet – oferujemy Paniom specjalny sprzęt do ćwiczeń oraz porady instruktora.

Platinum Fitness Club Poznań przygotował promocje dla swoich członków:

 • możliwość zawieszania karnetów.
 • oferujemy atrakcyjne zniżki dla studentów oraz studentek.
 • honorujemy karty MultiSport firmy Benefit Systems, FitProfit, a także OK System.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, formę wyjściową oraz ilość czasu, którą dysponują na treningi. Jesteśmy realistami, dlatego planując Twój wysiłek bierzemy pod uwagę wiele czynników indywidualnych. Żadnych schematów, po prostu jednostkowe podejście do każdego. Przestrzeń naszego klubu to miejsce doskonałe do ćwiczeń także dla Pań. Trafiają do nas często kobiety, które zawiodły się na innych klubach. Jesteśmy dumni z tego, że zostają z nami i osiągają w końcu swoje cele – bez względu na to, czy jest nią wymarzona sylwetka, czy przygotowanie do maratonu. U nas zrealizujesz swoje marzenia. Platinum Fitness Club Poznań na Grunwaldzie to gwarancja jakościowego treningu i wyjątkowej atmosfery.

Galeria