Aktualności:
Informujemy, że podczas okresu świątecznego nasz klub będzie czynny według następującego harmonogramu:
24.12. (Wigilia) klub czynny 8:00-14:00
25-26.12. klub nieczynny
31.12. (Sylwester) klub czynny 8:00-14:00
01.01. (Nowy Rok) klub nieczynny

Korzystając z okazji, wszystkim naszym klubowiczom życzymy wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz jeszcze lepszego nowego roku 2019!

O klubie:

Klub Platinum nie należy do żadnej sieci a że charakteryzuje go wspaniała atmosfera, łączna powierzchnia to 500m2, że wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do treningu siłowego ( 50 maszyn, stanowisk) oraz sprzęt cardio (20 bieżni, orbitreków, rowerków).

Głównym atutem Platinum jest brak umów długoterminowych i istnieje możliwość zakupu członkostwa jedynie na jeden miesiąc oraz dłuższych na 3, 6 lub 12 miesięcy! Kolejnym atutem jest możliwość zawieszania karnetów (jeżeli klient wie że będzie musiał zrobić przerwę w ćwiczeniach na okres 7 dni lub dłuższą, może zawiesić członkostwo).

Platinum Fitness Club to bogato wyposażona siłownia znajdująca się w Poznaniu w dzielnicy Grunwald. W obecnej chwili oferujemy Państwu ponad 50 przyrządów do ćwiczeń rozmieszczonych w dwóch salach, których łączna powierzchnia wynosi ponad 500 metrów kwadratowych. Klub wyposażony jest w sprzęt do treningu siłowego, a także w urządzenia do treningu fitness (rowerki, bieżnie, steppery, orbitreki). Wewnątrz klubu znajdują się szatnie dla kobiet i mężczyzn wraz z instalacjami sanitarnymi (natryski, WC).

Każdy zapisany klubowicz objęty jest opieką instruktora, który wpierw ułoży indywidualnie dobrany program, a następnie wytłumaczy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. W czasie treningu bez przeszkód można konsultować się z trenerem. Platinum Fitness Club to także siłownia dla kobiet – oferujemy Paniom specjalny sprzęt do ćwiczeń oraz porady instruktora w zakresie odpowiedniej diety.

Platinum Fitness Club Poznań przygotował promocje dla swoich członków:

  • możliwość zawieszania karnetów.
  • pierwszy trening w naszym klubie GRATIS.
  • każdy klubowicz, który przyprowadzi dwie nowe osoby do siłowni otrzyma GRATIS miesiąc treningu.
  • oferujemy atrakcyjne zniżki dla studentów oraz studentek.
  • honorujemy karty MultiSport firmy Benefit Systems, FitProfit, a także OK System.

Galeria